Login

Гімназія №1

Switch to desktop Register LoginОстанній дзвоник 2019/2020 н.р.

фoto
29

Ось і наступила хвилююча мить свята «Останнього дзвоника». Рік, що минає був роком особливим через поєднання очної та дистанційної форм навчання і став роком нових звершень і перемог.

Нашими гімназистами здобуто 61 ( шістдесят одне) призове місце на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з 15 предметів навчального плану та 28   ( двадцять вісім) призових місць з 13 предметів навчального плану на ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад. І це вже стало доброю традицією.

Гімназія – член асоціації DSD - шкіл  в Україні і цьогоріч 21 ( двадцять один) випускник отримає DSD   - дипломи ( 11 рівня С1, 10 рівня В2).

Любі діти !

Щиро вітаємо вас зі святом і бажаємо захоплюючого та змістовного відпочинку упродовж літніх канікул і з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами першого вересня в День Знань .

Свято «Останнього дзвоника» особливе для випускників гімназії. У цьому святі зустрічаються біль розлуки і світло надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

Дорогі випускники !

Прийшов час, коли єдина для вас стежина, якою ви прямували упродовж 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками Чернівецької гімназії № 1 імені Т.Г. Шевченка, адже вона з честю виконала свою високу місію – долучила Вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, вказала на високі горизонти національної свідомості та громадянського          сумління, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за свій народ, свою Батьківщину.

Згадайте сьогодні словами вдячності своїх наставників-учителів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях.

Нехай Ваші успіхи у майбутньому стануть нам – педагогам, вашим батькам винагородою за благородний труд і терпіння.

Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

Проявляйте усе найкраще, що в вас є. Будьте успішними людьми.

Живіть з любов’ю і турботою про інших, пишайтеся своїми самовідданими вчинками, своєю виваженістю, скромністю, щирістю, відвертістю, толерантністю.

Нехай творча наснага, сумлінна праця, міцне здоров’я будуть постійними супутниками вашого життя.

Шановні батьки !

Прийміть щирі вітання та нашу вдячність за виховання дітей, майбутнього України, за вашу душевну щедрість, небайдужість до проблем гімназії.

Сім’я – це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави. На моральному здоров’я сім’ї будується мудрість українського народу.

Тож, знайдімо гармонію батьківської любові, материнської ласки, вимогливості, щоб дати нашим дітям щастя, радість творення і праці, прагнення до досконалості.

Щиро вітаємо Вас зі святом, зичимо міцного здоров’я, миру та сімейного благополуччя.

Дорогі колеги !

Низький уклін і глибока шана за вашу сподвижницьку працю! Це ви вміло і натхненно ведете наших дітей тернистими стежками в загадкову Країну Знань!

Міцного здоров’я Вам, вашим рідним і близьким, щастя, енергії, творчої наснаги. Нехай завжди єднають нас цілющі джерела мудрості і пізнання, добра і злагоди ! 

З повагою адміністрація

Чернівецької гімназії № 1 імені Т.Г. Шевченка

29 травня 2020 року